O MNIE      .      REFERENCJE      .      KONTAKT


Sport to całe moje życie. Będąc od wielu lat profesjonalnym kolarzem uczyłem się i zdobywałem doświadczenie w najtrudniejszej dyscyplinie sportu, która wymaga wielu poświęceń i ogromnego zaangażowania. Wielokrotnie stawałem na podium wyścigów w kolarstwie górskim na terenie całego kraju. Wiedzę i umiejętności czerpałem od najlepszych zawodników i specjalistów w Polsce.

Trenerem zostałem poniekąd przez przypadek. Zawsze chciałem to robić ale nigdy nie sądziłem, że tego typu działalność ma faktycznie sens w polskich realiach..jak się okazało ma ogromny!

Pierwsza osoba, której byłem trenerem żyła z przeświadczeniem, iż nie może uprawiać żadnego sportu ze względu na przewlekłą astmę i powikłania spowodowane braniem leków od wielu lat. Początkowo ogromną trudność sprawiało jej wejście na pierwsze piętro, dziś po 6 miesiącach treningów dystans 10 km przebiega w czasie poniżej jednej godziny i co najważniejsze odstawiła połowę leków. Ona stała się dla mnie najlepszą reklamą i spowodowała, że w krótkim czasie podobnych jej osób znalazło się więcej.

Zarażam pasją do aktywnego trybu życia dzięki urozmaiconym metodom treningowym i ciągłej motywacji do ruchu po zdrowie. Moją siłownią najczęściej jest las i plaża. Wykorzystuje tereny naturalne do treningu, gdyż z własnego doświadczenia wiem jak natura i przyroda dodaje mocy. Każdy z moich "uczniów" ma sprecyzowany cel do którego wspólnie dążymy, jak do tej pory ze 100% skutecznością. Po pierwszych osiągniętych sukcesach podnosimy poprzeczkę, wyznając zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych! Ciężko pisać o sobie, dlatego odsyłam do załączonych referencji.


Jakub Krzyżak
Copyrights 2011: Jakub Krzyżak / www.xtrainer.pl
Created by: Aikon-Media